نوعدوره آنلاین
ثبت نام شده4
قیمترایگان
همین حالا شروع کنید

جستجو

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

شبکه های اجتماعی

telegram-itnibble

instagram-itnibble

پشتیبانی

جهت پشتیبانی و ارائه سوالات خود می توانید از طریق فرم تماس با ما یا ایمیل زیر اقدام فرمایید.ما در اسرع وقت جواب شما را از طریق ایمیل خواهیم داد.


ایمیل:m_r_moslehi@hotmail.com


شماره تماس:09308558445

آخرین ویدیو های آموزشی

sccm-ITNibble
ایجاد شده در آبان ۱۸, ۱۳۹۸
ایجاد شده در فروردین ۱۷, ۱۳۹۸
ایجاد شده در فروردین ۱۷, ۱۳۹۸
شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه محیطی داشته باشم تا پروژه های شبکه و برنامه نویسی خود را بدون اینکه چندین کامپیوتر داشته باشم و انها را با هم شبکه کنیم،تست کنم .در این قسمت می خواهیم با یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های مجازی سازی دنیا اشنا بشویم بله درست حدس زدید VMware Workstation. VMware Workstation نرم افزاری قدرتمند برای مدیران شبکه است تا بتوانند نرم افزار های خودشان را بدون هیچ گونه اثرات جانبی تست کنند،چندین سیستم عامل را کنار هم نصب کرده و استفاده نمایند. در  Virtualization سرویس دهنده ها یا همان سیستم عامل های ما از لایه سخت افزار جدا می شوند، و ارتباطات ما از طریق Hypervisor  صورت می پذیرد. برای اشنایی بیشتر با مفاهیم مجازی سازی و نحوه پیاده سازی و کار با VMware Workstation  می توانید ویدیو های اموزشی ما را دنبال کنید
بخش 1مجازی سازی چیستپیش نمایش رایگان

در این ویدیو ما با مفاهیم اولیه مجازی سازی همچون Hypervisor ،Guest OS،Host OSو… اشنا و نحوه نصب VMware workstation را فرا خواهید گرفت.

Link-ITNibble

بخش 2نصب و راه اندازی ماشین مجازی در VMware Workstationپیش نمایش رایگان

در این ویدیو شما با نحوه راه اندازی ماشین مجازی در VMware Workstation اشنا و در ادامه با مفاهیمی همچون SATA،SCSI،IDE و Thin Disk و Thick Disk اشنا خواهید شد.

Link-ITNibble

بخش 3تنظیمات کلی در VMware Workstationپیش نمایش رایگان

در این ویدیو شما با تنظیماتpreference در VMware Workstation به صورت کامل اشنا خواهید شد.

Link-ITNibble